Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Szybkie i łatwe płatności on-line
Wygodny dostęp do informacji o należnościach dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych
Automatyczne wysyłanie powiadomień SMS oraz e-mail
Dokładna analiza danych dotyczących należności
Pełna obsługa wszystkich należności systemu PUMA

Wymagania techniczne

  1. Ze względu na bezpieczeństwo, wydajność i stabilność działania całego systemu zaleca się instalację portalu komunikacji i płatności SERWAL na innym serwerze fizycznym lub wirtualnym niż baza systemu PUMA. Konfiguracja minimalna: 2-rdzeniowy procesor i 2GB pamięci RAM. Konfiguracja zalecana to minimum 4-rdzeniowy procesor i 4GB pamięci RAM.
  2. Udostępnienie na potrzeby portalu adresu poczty elektronicznej wraz z informacjami niezbędnymi do jej konfiguracji w celu umożliwienia komunikacji portalu SERWAL z użytkownikami Systemu. Udostępniony adres poczty elektronicznej musi w swojej nazwie zawierać wyrażenie „serwal”.
  3. Udostępnienie dwóch adresów internetowych (domen internetowych lub subdomen) do wykorzystania przez portal SERWAL. Udostępnione adresy w swojej nazwie muszą zawierać wyrażenia „serwal” i „ankiety”;
  4. Posiadanie certyfikatu SSL RSA (łącze HTTPS) na potrzeby bezpiecznej szyfrowanej komunikacji użytkowników z portalem SERWAL.
  5. Posiadanie podpisanej umowy na obsługę płatności elektronicznych z operatorem płatności PayByNet.
  6. W przypadku chęci skorzystania z możliwości, jakie daje komunikacja SMS, konieczne jest posiadanie pakietu do wysyłania SMS na platformie SMSAPI (http://www.smsapi.pl).